Haber

Seydişehir Belediye Başkanı Mehmet Tutal, askere gidecek gençlerle yemekte bir araya geldi.

Seydişehir Belediye Başkanı Mehmet Tutal, askere gidecek gençlerle yemekte bir araya geldi.

Başkan Tutal, yemekte birliğine teslim olmaya hazırlanan asker adaylarına “Vatan Size Minnettardır” yazılı kutularda Türk Bayrağı ve Kuran-ı Kerim takdim etti.

Adile Baysal Kültür Evi’nde düzenlenen programa Belediye Başkanı Mehmet Tutal, İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Muhammed Yaşar Hançerli, Askerlik Şube Amiri Asteğmen İsmail Öztürk ve asker adayları katıldı.

Yemekte, vatanseverlik görevini yerine getirmek için birliklerine teslim olacak askerlerle bir arada olmaktan büyük mutluluk duyduğunu dile getiren Başkan Mehmet Tutal, “Tarihte çocuklarını gülerek, eğlenerek askere gönderen bir millet yoktur. Bir düğün havasında Bu bizim asaletimizden kaynaklanan bir durumdur.Hepimiz bu yollardan geçtik.Bu bir vatan nöbetidir.Anadolu halkının malına,canına,namusuna sahip çıkılması için vatani görevimizi yerine getirmek zorundayız. inanç.Görevimizin her alanı kutsaldır.Allah bu kutsal vatanseverlik görevini sağ salim yerine getirerek ananıza babanıza dönmenizi nasip etsin.Seydişehir Belediyesi olarak her daim yayındayız.Hayırlı kararlar diliyorum.” söz konusu.

İftar programının sonunda günün anısına toplu fotoğraf çektirildi.

haber-doganhisar.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu